Specialista kvality - rozvoj dodavatelů/PPAP specialista

Naše společnost hledá talentovanou osobnost, která se připojí do našeho týmu a převezme zodpovědnost za správu kvality našich dodavatelů - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.

Co vás čeká:

Jako inženýr kvality budeš klíčovým hráčem pro APQP dodavatelů, zajištění úspěšného spuštění nových projektů a udržování vysokých standardů v sériové výrobě.

Naši dodavatelé jsou jak v ČR, tak v EU - Bulharsko, Turecko, Itálie, Španělsko, zaměřují se na výrobu plastů, elektronických a mechatronických součástek.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru a min. 3 roky, praxe v kvalitě automotive
  • prokazatelnou znalost PPAP
  • znalost APQP
  • Znalost metody 8D report
  • angličtina na výborné úrovni slovem i písmem

Výhodou bude:

  • znalost některého druhého jazyka - němčina, bulharština, turečtina, španělština
  • znalost automotive prostředí
  • certifikát VDA 6.3. nebo interní auditor IATF 16949 a další

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba s možností částečné práce z domova
Bezplatné kryté parkoviště pro auto, motocykl, kolo (možnost sprchy)
Možnost dalšího vzdělávání
Bonus za doporučení kolegy 50.000,- Kč
Moderní prostředí rodinné konstrukční společnosti
Stravenkový paušál
5 týdnů dovolené
Firemní akce
Multisport karta
Ocenění seniority
Příspěvek na penzijní připojištění

Zdarma káva a čaj na pracovišti

Pojďme se potkat